ICF Onaylı Online Koçluk Eğitimi

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı online koçluk eğitimleriyle koçların global standartlara uygun olarak eğitilmesini garanti ediyoruz. Koçluk eğitimlerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve hedeflerine odaklanır.

Her bir eğitim programı, katılımcılara en değerli ve kişiselleştirilmiş deneyimi sunmak için özenle hazırlanır. Bu, öğrencilerimizin kariyerlerinde ve kişisel yaşamlarında gerçek değişim ve gelişim yaşamalarını sağlar.

Eğitimlerimiz zoom platformu üzerinden canlı ve online olarak yapılmaktadır. Online Koçluk Eğitimi ile Dönüşümsel Koçluk Yolculuğunuz Başlıyor.

Dünya hızla değişiyor. Bu değişime ayak uydurmak ve kariyer gelişimlerini artırmak için insanlar koçluğun gücünü her geçen gün daha çok fark ediyor. ICF onaylı Online koçluk eğitimimiz profesyonel koçluğa adım atmanız için birçok program ve kaynağı içinde barındırıyor.

ICF Onaylı Koçluk Eğitimi Akreditasyonumuz için ICF Global sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

online koçluk eğitimi

online koçluk eğitimi

ICF onaylı koçluk eğitimi 212 Derece Koçluk Akademisi

ICF onaylı koçluk eğitimi 212 Derece Koçluk Akademisi

ICF Onaylı Online Koçluk Eğitimi

ICF Onaylı Online Koçluk Eğitimi

Online koçluk eğitimi, modern dünyanın hızına ayak uydurabilen birçok kişi için mükemmel bir seçenek haline geldi. Online Koçluk Eğitimi ile öğrenciler coğrafi konumlarına bakılmaksızın eğitime katılma şansı bulur. Bu, dünyanın dört bir yanındaki profesyonellerin koçluk becerilerini geliştirmelerine olanak tanır.

Koçluk, insanların potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmanın güçlü bir yoludur. 212 Derece Koçluk Akademisi olarak, online koçluk eğitimiyle bu değerli mesleği daha fazla kişiye ulaştırmak için buradayız. Mükemmel koçluk eğitimi ve %100 müşteri memnuniyeti hedefimizle sizleri bekliyoruz. Başarıya giden yolda bizimle birlikte ilerleyin ve potansiyelinizi keşfedin.

Profesyonel Koçluk Sertifika Eğitimi

4 Modul Temel Koçluk Eğitimi 60 Saat

1.Modulde  Kendini Tanı! sözünü sahipleniyoruz. “İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsen ya nice okumaktır” felsefesi ile potansiyelinizin keşfi için yola çıkıyoruz.

Yönetici Koçluğu Eğitimi

Uzmanlaşma Koçluk Eğitimi 15 Saat

Yönetici Koçluğu Eğitiminde, kurumsal bağlamda yöneticiler ile nasıl bir sistem içerisinde çalışacağınızı öğrenecek, sponsorluk anlaşmaları konusunda bilgi edineceksiniz.

Takım Koçluğu Eğitimi

Uzmanlaşma Koçluk Eğitimi 15 Saat

Takım koçluğu artık daha iyi ticari sonuçlar, daha iyi ilişkiler ve artan kişisel ve kolektif hedefleri desteklemek için koçlar ve liderler için mümkün olan yaklaşımlar arasında köklü bir şekilde yer almaktadır.

Enneagram İle Koçluk Sertifika Eğitimi

Uzmanlaşma Koçluk Eğitimi 15 Saat

Enneagram dokuz farklı kişilik tipinin ve dokuz farklı varoluş biçimi olduğunu söylüyor. Mizacınızda bulunan baskın niteliklerinizi, motivasyon kaynaklarınızı, tutumlarınızı, temel duygularınızla, güven ve stres durumundaki davranışlarınızı ortaya koyuyor.

İlişki Koçluğu Eğitimi

Uzmanlaşma Koçluk Eğitimi 15 Saat

Biopsikososyal varlıklar olarak hepimiz ilgi ve sevgi alabilmek, verebilmek, varlığımızın tanınması, kabul ve değer görmek ve anlaşılmak için yaşıyoruz. Tüm bunlar için de sosyal ortamlara ve diğer insanlara, özellikle duygusal bağ kurabileceğimiz, olumlu etkileşimlere ihtiyaç duyuyoruz.

Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Uzmanlaşma Koçluk Eğitimi 15 Saat

Öğrenci Koçluğu eğitimi ile genç bireylerle kuracağınız iletişimde nasıl uyumlanacağınızı öğrenecek ve onların içlerinde var olan potansiyeli nasıl ortaya çıkartacağınızı keşfedeceksiniz.

Kariyer Koçluğu Eğitimi

Uzmanlaşma Koçluk Eğitimi 15 Saat

Kariyer koçları, kariyer yolculuğunda alınacak kararlarla bu sürecin sağlıklı ve  en doğru şekilde  ilerleyebilmesi adına farkındalık oluşturmak ve eylem planlarını birlikte hazırlamak için danışanlar ile çalışırlar.

NLP İle Koçluk Sertifika Eğitimi

Uzmanlaşma Koçluk Eğitimi 15 Saat

Sinir Dili Programı NLP, insanın mükemmelliği üzerine yapılan bir çalışmadır. İnsanların kendi deneyimlerini nasıl anlamlandırdıklarını ve başkalarıyla nasıl iletişime geçtiklerini ulaşılabilir bir bilgi haline getirir.

Koçlukta Ustalaşma ve Unvan Alma (ACC - PCC )

Mentor Koçluk ve Practicum

Koçlukta ustalaşma programı Dönüşümsel Koçluk Eğitimi Level 2 programın zorunlu ve son aşamasıdır. Temel Koçluk programını ve seçmeli 2 uzmanlaşma eğitimini tamamlayan öğrenciler içindir.

Mükemmel
132 değerlendirmeler göre.
Asli Goktas
Asli Goktas
2023-10-10
212 Derece Koçluk Akademide temel koçluk egitimi aldım ve egitimlerime devam ediyorum. Kendini geliştirmek isteyen veya koçluk alanında kariyer yapmak isteyenlere tavsiye ediyorum. Hem aldığım eğitimin kalitesi hem de hocalarımın bilgileri, samimiyetleri sayesinde çok verimli bir eğitim geçirdim.
Anjelika Torun
Anjelika Torun
2023-10-10
Eğitim esnasında çok keyifli kişilerle karşılaştım. Hocalar pozitiv ve tecrubeli. Bu kadar güzel eğitim imkanı sunduğunuz için , 212 derece akademi ekibi , size çok teşekkür ediyorum. SÜPERSİNIZ ???????????????????? . Sizinle devam edeceğim ????????????
Esra TUNCER
Esra TUNCER
2023-09-27
212 Derece fark yaratan eğitim içerikleri ve alanında uzman eğitimcileri ile en doğru adres oldu benim için. Koçluk yolculuğumun henüz başında doğru bir ekiple yola çıktığım için kendimi şanslı hissediyorum. Başta Can Deniz Timur hocam olmak üzere bizi koçluk yolculuğunda özenle hazırlayan tüm hocalarıma ayrıca tüm süreçlerimizde bizi sabırla bilgilendiren ve yardımcı olan Merve Hanım'a teşekkür ederim.
Onur ORHAN
Onur ORHAN
2023-09-26
Yoğun araştırmalar sonucu bulmuş olduğum 212 Derece Koçluk Akademisi'nde 60 saatlik Profesyonel Koçluk eğitimini bitirdim. Yüz yüze geçmiş gibi bir eğitimdi. Her bir modülü ve ders saatini heyecanla bekledim. Sıradaki eğitimleri de sabırsızlıkla bekliyorum. İlginiz ve bizlere kattıklarınız için teşekkürler 212 Derece...
Nitshona Saporta (Student)
Nitshona Saporta (Student)
2023-09-25
Eğitim başlamadan gerçekleştirilen telefon konuşmasıyla Koçluk eğitimlerinin ne kadar güzel, verimli ve öğretici geçeceğini anlamaya başlamıştım. Bunun için bir telefon uzağımızda olan Merve Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Sonrasında eğitimleri aldıkça ben doğru yerdeyim ve iyi ki bu yolculuğa başlamışım cümlesini her gün kurdum. Bu yolculuğa başlamak için 212 Derece en doğru adres. Benim yolculuğum devam ediyor. Siz de kendi kapınızı aralamak isterseniz tüm hocalarımızda ayrı ayrı değerli anahtarlar var ve kapıları aralamamıza katkıları çok büyük. Ben de öyle oldu. Hepsine çok teşekkür ederim.
Elif Ozbilen
Elif Ozbilen
2022-08-31
Attending this program was a transformational journey for me. The instructors' passion in sharing their knowledge makes the learning experience very valuable.
R A
R A
2022-05-16
One of the best learning experience in my life. I've had the chance to learn from the best coaches. I'm so grateful I was in the 33.donem, great atmosphere, great people, great staff and of course very rich content. It was an honor and a pleasure to share with you this experience, and for everyone who is looking for a coaching academy, 212 KOCLUK AKADEMY is the right address.
Natavan Fırat
Natavan Fırat
2021-04-09
Strongly recommend! It was one of the best learning experiences I've ever had. Best academic team!

Dönüşümsel Koçluk Modeli

Dönüşümsel Koçluk Modeli; bireylerin üzerinde çalışmak istedikleri konuda doğal ve akılcı  karar verme sürecini desteklemek ve gelecekte olmak istedikleri benlikleriyle bağ kurmaları üzere tasarlanmıştır. Gelecekte dönüşmek istediğimiz hâlimiz, hayallerimiz ve arzularımızı içinde barındırır. Bu durumda pozitif enerji, yaşamdan duyulan tutku ve heyecanlar mevcuttur.

Bireyler belli sebeplerden dolayı kendilerine dayatılan kimlikleri ön plana çıkarabilir ve gelecekte dönüşmek istedikleri kişiyi hayal edemeyebilirler. Sonuç olarak gelecek, onlar için belirsiz hâle gelebilir. Dönüşümsel Koçlar tüm bunların farkında olarak danışanların gelecekte olmak istedikleri kişiyi tanımlamalarına ve canlandırmalarına yardımcı olmalıdır.

İstenen gelecek tüm detayları ile ortaya konulduğunda danışan beklentileri, ihtiyaçları konusunda daha fazla netleşecektir. Bu aşamada daha iyi bir geleceğe yönelik olasılıkları detaylı biçimde araştırması adına danışan teşvik edilmeli, hayal gücünü ve yaratıcılığını ortaya koyması için  desteklenmeli ve cesaretlendirilmelidir. Böyle bir farkındalık için danışanın odağı derin bir tutku ile bağlı olduğu ideal benliği üzerinde tutulmalıdır.

Dönüşümsel Koçluk Kitabı

Can Deniz Timur MCC

Dönüşüm İçin Koçluk Kitabına tüm online kitabevlerinde ulaşabilirsiniz.

Arkadaş Yayınevi
Amazon
Trendyol
DR
Dönüşüm İçin Koçluk Kitap Can Deniz Timur

Dönüşüm İçin Koçluk Kitap Can Deniz Timur

212 Derece Koçluk Akademisi 2023