Kurumsal Referanslarımız

Koçluk ve Eğitimlerimizi paylaştığımız Kurumsal Referanslarımız.

Biz 212 Derece Koçluk Akademisi olarak kurumsal dünyada uzun yıllara dayanan deneyimimizle müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunma konusunda gurur duyuyoruz. Koçluk sektörümüzde öncü lider bir konumda olmamızın ardında, sağladığımız kaliteli hizmetlerin ve memnuniyet yaratan sonuçların bir yansıması olarak pek çok saygın kurumun tercihi olmamız yer almaktadır.

İş ortaklarımızın başarıları, işimizin merkezinde yer alır ve onların güvenini kazanmak için sürekli çaba sarf ederiz. Koçluk kültürü oluşturmak ve koçluk yetkinlikleri kazanmak adına bizimle işbirliği yapmayı düşünüyorsanız veya daha fazla bilgi almak isterseniz, bölge ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere daha fazla bilgi sunmak ve işinizi daha da büyütmek için buradayız.

Kurumsal müşterilerimiz rekabetçi pazarlarında büyümeye ve yenilik yapmaya devam ediyor ve biz de bu süreçte yanlarında olmaktan gurur duyuyoruz. İşbirliğimiz, onların pazardaki güçlü varlığını desteklemek için katkıda bulunuyor.

Müşteri memnuniyeti ve iş etiği değerlerimizin temelini oluşturduğumuz için, iş ortaklarımızın başarılarını paylaşmaktan gurur duyuyoruz. İşte bazı önemli referanslarımız.

sunexpress
itc
Man Türkiye A.ş.
ziraat
ths
Logo METRO.svg
tgv
ulastirma
tellilogo
ptt
nurol
entekno
medica
encev
newlife
create4
scturbo
serviscell
atilim

212 Derece Koçluk Akademisi 2023