Rutil Aydın

Rutil Aydın

Rutil Aydın Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur.

Ankara’da yaşamaktadır ve 2 çocuk annesidir. Profesyonel dalgıç ve doğa tutkunudur. Mezun olur olmaz 1 sene Kanada Toronto’da işletme eğitimi almıştır. Türkiye’ye döndükten sonra iş hayatına borsa yatırım uzmanlığı pozisyonuyla başlamıştır.

İlerleyen zamanda 10 sene Amerikan Petrol şirketinde  dış ticaret alanında lojistik müdürü olarak yöneticilik yapmıştır. Uluslararası alanda bir çok projenin tamamlanmasında ve şirket birleşmelerinde aktif rol oynamıştır. Daha sonra kendi işini kurmak ve girişimci olmak hedefiyle çıktığı yolda ODTU Teknokent’de 7 sene kendi restoranını kurmuş ve başarıyla işletmiştir.

2021 yılında  212 Derece Koçluk Akademisinde başladığı eğitimlerle Yönetici Koçluğu, Takım Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Enneagram eğitimlerini tamamlamıştır. Transformational Coaching Certificate  Program çerçevesinde ACTP eğitimini bitirerek Transformational Master Coach unvanına sahip olmuştur. ICF tarafından onaylı ACC unvanına sahip Rutil Aydın kendi kurduğu şirketinde koçluk hizmeti vermeye devam etmektedir.

Sorun değil çözüm odaklı yaklaşımı hayatının her aşamasında benimseyerek Koçluk yolculuğuna devam etmektedir.

212 Derece Koçluk Akademisi 2023