Meliha Pehlivan

Meliha Pehlivan

 

Gazi Üniversitesi Felsefe Grubu Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş, yüksek lisansını Ankara Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Teftişi bölümünde tamamlamıştır. 10 yıl boyunca özel bir eğitim kurumunda; müdür yardımcılığı, hizmet içi eğitim koordinatörlüğü, mesleki gelişim uzmanlığı, 5-12 yaş çocuklar için felsefe dersi öğretmenliği, Uluslararası Bakalorya Diploma Programı (IBDP) Bilgi Kuramı (TOK), Yaratıcılık-Bedensel Aktivite-Toplum Hizmeti (CAS) öğretmenliği, uluslararası programlar (IBDP-IGCSE) rehber öğretmenliği ve yurt dışı eğitim danışmanlığı görevlerinde bulunmuştur.

2020 yılında Profesyonel Koçluk, Enneagram ile Koçluk, Öğrenci Koçluğu Sertifika Programlarını tamamlamış, 2021 yılında ICF onaylı ACTP Programından başarı ile mezun olarak Transformational Master Coach unvanını almıştır.

Aynı zamanda Uluslararası Koçluk Federasyonu tarafından PCC ünvanına sahip olan Meliha Pehlivan Polat; Avrupa Birliği projeleri yazmakta, öğretmen eğitimleri ve koçluk hizmeti vermektedir.

Sosyal sorumluluk projelerinde, STK’larda aktif rol almakta ve uluslararası bir girişimcilik derneği olan  JCI da (Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) Ankara Başkanı olarak görev almaktadır. Doğu öğretileri ve enerji çalışmalarına ilgi duymaktadır.

 

212 Derece Koçluk Akademisi 2023