Gözde Şahin

Gözde Şahin

Gözde Şahin, 1987 yılı Antalya doğumludur. Ankara’da yaşamaktadır. Kırıkkale Üniversitesi Rafineri ve Petrokimya Bölümünden mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü 4. Sınıf öğrencidir.

İş hayatına Telekomünikasyon sektöründe başlamış ve 13 yıl Telekomünikasyon firmaları ile çalışmaya devam etmiştir.

Kişisel gelişimi sebebiyle 2020 yılında 212 Derece Koçluk Akademisi ile tanışarak, bu süreçteki bilgi ve deneyimlerini ekip arkadaşları ile paylaşarak çalıştığı kurum kalitesini yukarıya taşımayı hedeflemiştir.

Koçluk eğitimlerini ICF onaylı 212 Derece Koçluk Akademisinden ACTP programdan başarı ile mezun olmuştur. Temel Koçluk Becerileri, Koçlukta Bir Adım İleri, Koçluk Bilimi ve Bütünsel Koçluk ve Koçluk Sanatı eğitimlerini alarak ICF (Uluslararası Koç Federasyonu) tarafından akredite olan koçluk programını bitirmiştir. Ayrıca Coaching with Enneagram Certificate Program eğitimlerini de başarıyla tamamlamıştır.

212 Derece koçluk akademisinde uluslararası akredite TCCP (Transformational Coach Certificate Program) eğitimini, Sistem ve Takım Koçluğu (System and Team Coaching Certificate program) ve Yönetici ve Kurumsal Koçluk (Executive and Corporate Coaching Certificate Program) eğitimlerini başarı ile tamamlayarak Transformational Master Coach ünvanını almıştır. 

ICF tarafından verilmiş olan ACC ünvanına sahip olan Gözde Şahin 212 Derece Koçluk Akademisinde ‘’Kişisel Koç’’ ve” Yönetici ve Takım Koçu” olarak yer almaktadır. Hedefi kişilere, yöneticilere ve takımlara fayda yaratacak koçluk teknikleri kullanmak ve bu hedef doğrultusunda koçluk yolculuğunda ilerlemektir. Yöneticilerin ve Takımların anlamlı hedefler oluşturarak, ideale ulaşmalarında yol arkadaşı olmak ister ve bireylerin ileri adım atmaları için içlerindeki güce inanır.

212 Derece Koçluk Akademisi 2023