Can Deniz Timur

Can Deniz Timur

Lisans Eğitimini Ankara Üniversitesi Fizik Mühendisliği Bölümünde tamamladı. Ardından MBA Derecesini 2010 yılında Maltepe Üniversitesinde tamamlamıştır.

Sigorta-Finans sektöründe, Portföy Yetkilisi, Kurumsal Şubeler Satış Portföy Yöneticisi ve Satış Bölge Müdür yardımcısı görevlerinde bulundu. Türkiye’nin önde gelen dört bankasının Orta Anadolu, Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesinde çalıştı. Kurumsal Şube Satış Yöneticisi olarak da 30 milyon dolar üzeri ciroya sahip kurumsal şirketler ile çalışma imkanı buldu.

2014 yılında 212 Derece Koçluk ve Eğitim hizmetlerini kurdu. 2015 yılında profesyonel koçlar yetiştirmek üzere hazırladığı eğitimlerini uluslararası alanda akreditasyonunu sağladı. Dünyanın önde gelen koçluk otoritesi ICF ve AC den onaylar aldı.

2019 yılına geldiğimizde eğitim alanında koçluğu teşvik etmek için EduCoach Platformunu hayata geçirdi.

Profesyonel Koçluk eğitimlerini, Adler International Learning de aldığı eğitimler ile tamamladı. Ardından ICF onaylı  Yönetici ve Takım Koçluğu Eğitimlerini aldı. Ayrıca, dünyanın önde gelen eğitim uzmanlarından Atölyelere Yeni BaşlangıçlarEğitmenler İçin Doğaçlama Oyunlar, Atölyelerde Anlam Katan Canlandırıcılar ve Algısal Zıtlık Fark Yaratan Farklılıklar eğitimlerini tamamladı. .

Yönetici ve Liderler ile koçluk çalışmalarını sürdürmekte olup, aynı zamanda kurumlarda Takım Koçu olarak çalışmaktadır.

Aynı zamanda ICF Global üyesi olup MCC unvanına sahip ülkemizdeki sayılı koçlardan birisidir. Aynı zamanda 1500 saat sınıf içi eğitmenlik tecrübesine sahiptir.

Tüm bunlarla birlikte ’’ ‘Aldığın kararlar kadar değil attığın adımlar kadar hedefine yaklaşırsın.’’ yaklaşımları ile koçluk çalışmalarını sürdürmektedir. Evli ve iki  çocuk babası olan Can Deniz üretken yaratıcılık ve değişim konularında enerji ve tutkusu ile yeni perspektifler oluşturmak için çalışmalarına devam ediyor.