Zinnur Özbey

Zinnur Özbey

Zinnur Özbey, Atatürk Üniversitesi İşletme Bölümü’nden lisans derecesi ile mezun olmuştur. İş hayatına İlaç Pazarlama sektöründe satış temsilcisi olarak adım atmış ve uzman satış temsilcisi olarak uzun yıllar başarıyla görev yapmıştır. İş hayatına Erzurum’da başlamış ve daha sonra 2015 yılında İstanbul’a taşınarak Akut ve Kronik Gruplarda yaklaşık 19 yıl boyunca başarılı bir şekilde çalışmıştır. Ayrıca, Amerikalı ünlü Satış Gurusu Andy Paul’un “Sell Without Selling Out” adlı satış atölyesi tanıtım ekibinde yer almıştır. Son üç yıldır, İstanbul’da yerleşik bazı kurumsal firmaların satış ekiplerinin gelişimine “Satış Atölyesi Çalıştayları” ile destek sağlamaktadır.

İlaç sektöründe pazarlama şirketinin “Varlığınla Fark Yarat” yönetici kişisel gelişim programında yer almıştır. Ayrıca, 2020 yılında başlayıp 2022 yılının sonuna kadar devam eden “Gelecek Senin” adlı örgütsel dönüşüm projesinde aktif bir rol almıştır. Bunun yanı sıra, uluslararası ilaç endüstrisinde trend olmayan fakat trend olmaya aday besin desteği ürünleri kategorisinde çalışmalar yapmış ve bu ürünlerin pazar araştırmasında bizzat yer almıştır. Ayrıca, yeni ürün geliştirme programı olan “Wigo” da da görev almıştır.

 

2022 yılında yolu koçluk ile kesişen Zinnur Özbey, ICF onaylı Level 2 programından başarı ile mezun olmuştur. 212 Derece Koçluk Akademisi’nde Uluslararası akredite TCCP (Transformational Coach Certificate Program) eğitimini, Koçlukta Ustalaşma ve Practicum, Yönetici Koçluğu ve Enneagram İle Koçluk Sertifika eğitimlerini başarı ile tamamlayarak Transformational MasterCoach ünvanını almıştır. Aynı zamanda, 212 Derece Koçluk Akademisi’nde İstanbul Eğitim Direktörlüğü görevini üstlenmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

212 Derece Koçluk Akademisi 2023