Merve Samsunlu

Merve Samsunlu

Merve Samsunlu, lisans eğitimine Uludağ Üniversite’sinde başlayıp Eastern Mediterranean University’e geçiş yaparak İşletme Bölümü’nden 2015 yılında mezun olmuştur. Eğitimini Yüksek Onur belgesiyle tamamlamıştır. KKTC Gazimağus’a Ziraat Bankasında staj yaparak iş hayatı tecrübelerine başlangıç yapmıştır. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra Mersin’e dönerek 2017 yılında bir eğitim kurumunda muhasebe sorumlusu olarak başlayıp kurum müdürlüğü ile devam eden görevinden ayrılarak Ankara’ya yerleşmiştir.

Ankara’ya yerleştikten sonra global bir markada satış temsilcisi olarak çalıştığı mağazada kısa sürede satış üzerine Ankara bölge birinciliğine sahip olmuştur. Ancak iş hayatına eğitim kurumu ile başlayan ve kariyerine bu alanda devam etmek istediğini farkedince yolu 212 Derece Koçluk Akademisi ile kesişmiştir ve  2021 yılında 212 Derece Akademi’de Sunum Teknikleri ve Fasilitasyon Becerileri eğitimlerini almıştır.

212 Derece Koçluk Akademisi isim hikayesini okuduğunda kendisini Akademi ailesine bağlayan bu bilginin aklının bir köşesinde her zaman büyük bir yer kapladığını belirtmiştir. Merve Samsunlu, Akademi’de Koçluğa adım atmak isteyen katılımcılarımızın karar vermesine ve eğitim yol haritasını belirlemesine yardımcı oluyor.

212 Derece Koçluk Akademisi 2023