[

Lisans Eğitimini Ankara Üniversitesi Fizik Mühendisliği Bölümünde tamamlayan Can Deniz Timur, MBA Derecesini 2010 yılında Maltepe Üniversitesinde tamamlamıştır. 2003- 2013 yılları arasında Sigorta-Finans sektöründe, Portföy Yetkilisi, Kurumsal Şubeler Satış Portföy Yöneticisi ve Satış Bölge Müdür yardımcısı görevlerinde bulundu. Türkiye’nin önde gelen dört bankasının Orta Anadolu, Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesinde yer alan şubeleri aracılığıyla yüzlerce şube yöneticisi ve banka personeli ile birlikte, Kurumsal Şube Satış Yöneticisi olarak da 30 milyon dolar üzeri ciroya sahip kurumsal şirketler ile çalışma imkanı buldu.

2014 yılında 212 Derece Koçluk ve Eğitim hizmetlerini kurdu. 2015 yılında profesyonel koçlar yetiştirmek üzere hazırladığı eğitimlerini uluslararası alanda akreditasyonunu sağladı.2016 -2018 yıllarında Temel Koçluk Programları ve Yönetici Takım Koçluğu programları için  Dünyanın önde gelen koçluk otoritesi ICF ve AC den onaylar aldı.

2019 yılına geldiğimizde eğitim alanında koçluğu teşvik etmek ve uygulama alanları geliştirmek üzere EDUCOACH PLATFORMUNU hayata geçirdi.

Profesyonel Koçluk eğitimlerini, Adler International Learning de aldığı eğitimler ile tamamladı. Ardından ICF onaylı  Yönetici ve Takım Koçluğu Eğitimlerini aldı.Ayrıca, dünyanın önde gelen eğitim uzmanlarından Atölyelere Yeni Başlangıçlar, Eğitmenler İçin Doğaçlama Oyunlar, Atölyelerde Anlam Katan Canlandırıcılar ve Algısal Zıtlık Fark Yaratan Farklılıklar eğitimlerini tamamlamış ve bu konularda eğitmenlere koçluk yapmaktadır.

Yönetici ve Liderler ile koçluk çalışmalarını sürdürmekte olup, aynı zamanda kurumlarda Takım Koçu olarak çalışmaktadır.

ICF Türkiye ve Global üyesi olan Can Deniz Timur, ICF tarafından verilmiş PCC unvanına sahip ülkemizdeki sayılı koçlardan birisidir. Aynı zamanda 1500 saat sınıf içi eğitmenlik tecrübesine sahiptir.

’’ ‘Aldığın kararlar kadar değil attığın adımlar kadar hedefine yaklaşırsın.’’ yaklaşımları ile koçluk çalışmalarını sürdürmekte. Evli ve iki  çocuk babası olan Can Deniz Timur; Ekstra Performans, Üretken Yaratıcılık ve değişim konularında enerji ve tutkusu ile şirketlere ve bireylere ilham vermek, yeni perspektifler oluşturmak için çalışmalarına devam ediyor.