• 5 li Mizaç Raporu Paketi

   1,800.00

   Enneagram dokuz farklı kişilik tipinin ve dokuz farklı varoluş biçimi olduğunu söylüyor. Enneagram kişilik tipleri mizacınızda bulunan baskın niteliklerinizimotivasyon kaynaklarınızıtutumlarınızıtemel duygularınızlagüven ve stres durumundaki davranışlarınızı ortaya koyuyor. Bu anlamda insan benliğinin kapılarını açan bir anahtar sunuyor bize.

   Mizacımız doğuştan gelen kişilik özelliklerimizdir. Bunu tohuma benzetebiliriz. Çevresel faktörler yani toprak ve sistemsel faktörler yani iklim ile de şekillenirler. Tabi ki bir Portakal tohumundan Nar elde edemezsiniz. Tohum POTANSİYELİMİZİ teşkil eder… Tohum, toprak ve iklim etkileşimi ile ortaya çıkan ağaç ise kişiliğimizdir.

   Enneagram programı dünyanın önde gelen ve en prestijli üniversitelerinden olan Stanford ve The University of Southern California de MBA programında ve Harvard Üniversitesi Hukuk Fakültesinde yer alıyor.  Dünyanın önde gelen markaları Google, eBay, Yahoo, Sony, Disney, Apple, J&J, Boeing ve daha bir çok şirket Enneagram 9 Tip Kişilik Modelini kullanıyor.

   • Mizaç Raporu
   • Disc Kariyer Rehberi Raporu

    

  • Disc 10’lu Kariyer Paketi

   1,593.00

   Disc Grafik
   Disc Profil
   Yetkinlik Analizi
   Kariyer Rehberi

   Örnek raporu incelemek için tıklayınız.

   *** Disc Değerlendirme Eğitimi

   *** Disc İle Dönüşümsel Koçluk

   Fiyatlarımıza Kdv dahil değildir.

   Ekstra 1 Derece iyi ve mükemmeli birbirinden ayırır.

  • Disc 20’li Liderlik Paketi

   2,950.00

   Disc Grafik
   Disc Profil
   Liderlik Yetkinlikleri
   Satış Becerileri
   9 Yetkinlik Analizi

   Kariyer Rehberi

   Örnek raporu incelemek için tıklayınız.

   *** Disc İle Değerlendirme Eğitimi

   *** Disc İle Lider Koçluğu Workshop

   Fiyatlarımıza Kdv dahil değildir.

   Ekstra 1 Derece iyi ve mükemmeli birbirinden ayırır.

  • Disc 30’lu Kurumsal Paket

   3,360.00

   Disc Grafik
   Disc Profil
   Liderlik Yetkinlikleri
   Satış Becerileri
   9 Yetkinlik Analizi
   Görev-Uyum Analizi

   *** Disc ile Lider Koçluğu workshop

   *** Disc ile Takım Koçluğu workshop

   Fiyatlarımıza Kdv dahil değildir.

   Ekstra 1 Derece iyi ve mükemmeli birbirinden ayırır.

    

  • DISC İle Lider Koçluğu Paketi (6 Seans)

   4,800.00
   • Tanışma Toplantısı
   • Disc Analizi
   • Gelişim Alanları Tespiti
   • Strateji ve Eylem Planları Oluşturma
   • Sonuçları Değerlendirme ve Analiz
  • Liderlik Raporu Bireysel

   99.00

   Sorunları Analiz Etme

   Sorunlarını başarıyla çözen kişiler, bu sorunlardan öğrenebilecekleri çok şey olduğunu düşünen kişilerdir. Geçmişte çözümünü gerçekleştirirken elde ettiğiniz bilgi, çözüm yolu ve eylemlerinizin sonuçlarını ileride karşınıza çıkabilecek yeni sorunda kullanabilmek ve yaklaşımınızı iyileştirmek için derinlemesine sorgulayın. Bu adımları unutmamak için sık sık tekrar edin.

   Başkaları İle Uyumlu Çalışma

   Araştırmalar göstermektedir ki insanlarla kaliteli ilişkiler kurabilmek, hemen hemen tüm meslekler için geçerlidir ve büyük bir avantajdır. Bu nedenden dolayı insanlarla düzenli ve anlamlı ilişkiler kurabilme becerinizi geliştirmeniz önemlidir.

   Hedeflere Ulaşma

   Bu yetkinlik, kişinin hedefleri, niyetleri ve eylem standartlarını değerlendirme ve önceliklendirme yeteneğine bakar.

   Öğrenme ve Kişisel Gelişim

   Alanınızda gereken beceri ve bilginin ne olduğu bilmek ve yakın gelecekte değerli olacak bilgi ve becerilerin değip değişmeyeceği üzerinde düşünmek. Kendinizdeki var olan beceri ve bilgi eleştirel gözle bakabilmek.

   Değişime Ayak Uydurma

   Esnekliği olan kişiler, yeni düşünceler karşısında uyum sağlama konusunda başarılıdır. Aynı duruma sizden farklı şekilde yaklaşan insanlarla daha verimli etkileşimler geliştirmek için kendi yaklaşımlarınıza da uyarlama yapabileceğinizin bilincinde olmak.

   Liderlik

   Bir vizyona sahip olmak. Beklentileri bu vizyon ile bütünleştirmek. Ekip içinde güçlü bağlar oluşturmak ve sorumluluğu teşvik etmek.

   Yenilik ve Fikir Geliştirme

   Değişim doğuran fikirler geliştirmek. Fikir ve olasılıkları test ederek, var olan ürünleri geliştirici eğilime sahip olmak.

   Sosyal Sorumluluk ve Etik

   Sosyal sorumluluk becerileri günümüz iş dünyasında giderek önem kazanmaktadır. Kurumunuzun uygulama, ilke ve prosedürlerinin çalışanları ve toplumu nasıl etkilediği konusunda bilgi sahibi olmak.

   Global Anlayış

   Kültürel ve bölgesel farklılıkları ve duyarlılıkları fark etmek, diğer kültürlerin bileşenlerini öğrenme gayreti içinde olmak. Size zaman kazandıracak en iyi yolun, insanlarla iyi ilişkiler kurmaktan geçtiğini bilmek.
  • Satış Yetkinlik Paketi Bireysel

   139.00

   Satış süreçleri hakkındaki güçlü yönleriniz üzerinde farkındalık yaratır. Gelişmeye açık alanlarınız üzerinde çalışmanızı sağlar.

   • Satış İletişimi

   • Satış Sunumu

   • Satış Kapama

   • Satış Yönetimi

   DiSC Değerlendirme Raporu

   Yetkinlikler Raporu

  • Yetkinlik Raporu Bireysel

   89.00

   Temel Yetkinler

   Şirketlerin, görev kapsamı dahilinde beklediği, iş sahasına göre belirlenmiş yetkinliklerdir. Pek çok şirkette ortak olarak kullanılan fonksiyonel yetkinlikler bu başlık altında toplanmıştır.

   Yönetsel Yetkinlikler

   Şirketlerin, yönetsel pozisyonlarından beklediği, sadece iş yönetimi değil insan yönetimini de kapsayan yetkinliklerdir. Pek çok şirkette ortak olarak kullanılan yönetsel yetkinlikler bu başlık altında toplanmıştır.

   Çalışma hayatında sık başvurulan 63 yetkinlik ile ilgili ülke normlarında nerede durduğunuzu gösterir.

   Fonksiyonel Yetkinlikler

   Şirketlerin, görev kapsamı dahilinde beklediği, iş sahasına göre belirlenmiş yetkinliklerdir. Pek çok şirkette ortak olarak kullanılan fonksiyonel yetkinlikler bu başlık altında toplanmıştır.

   Kişisel Yetkinlikler

   Şirketlerin, her bir çalışanından kişisel olarak ve görevine de uygun olan yetkinliklerdir. Pek çok şirkette ortak olarak kullanılan kişisel yetkinlikler bu başlık altında toplanmıştır.